Akcesoria z logo

O NAS...

Agencja Reklamowa Marcus Moy opiera swoje działania na kreowaniu pomysłu na gadżet obecny w codziennym życiu Twojego Klienta. Tworzymy kampanie, wywołujące emocje. Dopasowujemy produkty reklamowe z Logo do przekazu. Wyznaczamy strategie pozwalające na przewagę konkurencyjną. Dobieramy ścieżkę promocyjną skracającą relację Firma – Klient. Słuchamy, analizujemy, doradzamy w pełnym zakresie działań BTL. Gadżety z logo firmy to nasza specjalność.
Proponujemy rozwiązania, które stawiają na indywidualność. Spośród szerokiej oferty produktów naszych dostawców wybieramy te, które wyróżniają się stylem, funkcjonalnością, fun-em. Oszczędzamy czas naszych zleceniodawców przekazując konkretne propozycje . Szukamy wspólnie właściwej drogi do celu. Działamy szybko, jednocześnie dbając o szczegóły. Zależy nam na jakości tego, co oferujemy naszym Klientom. Jakość produktów reklamowych to szacunek dla Klienta. Wartość,  dzięki której można budować długotwałe relacje. Sami jesteśmy konsumentami, uczestnikami dnia codziennego. Lubimy być dobrze obsłużeni, tak samo myślimy i działamy w relacjach z naszymi Zleceniodawcami.
Poszukujemy nowości , aby to co podoba się nam, zaoferować również naszym Klientom. Sprawdź nasze propozycje w zakładce MARKI. Zapraszamy do składania zapytań.
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.