JAK DZIAŁAMY


Pomysł12
Akcesoria z LOGO firmy to dosłownie wszystkie produkty, które możemy oznakować, by zwiększyć sprzedaż Twoich towarów lub usług. Przedstawić firmę potencjalnemu Klientowi i pokazać czym się zajmuje można na wiele sposobów. Ważny jest POMYSŁ – jak wykorzystać potencjał dostępnych gadżetów reklamowych tak, by jak najlepiej dopasować Twój przekaz do tego, czego oczekuje Klient. Gadżetem może być równie dobrze ekskluzywna filiżanka jak i zwykły breloczek. W codziennym życiu używamy wielu przedmiotów, które oznakowane, mogą stać się nośnikiem określonej treści i komunikować Twój przekaz potencjalnemu Klientowi. Liczy się pomysł, pomysł i jeszcze raz pomysł.
wsparcie1
Jeśli wiesz czego potrzebujesz i poszukujesz firmy, która zrealizuje Twoje pomysły, serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeżeli szukasz dopiero rozwiązań i inspiracji, jesteś we właściwym miejscu. Każda koncepcja, aby mogła zaistnieć musi trafić na właściwe tory. Potrzebuje WSPARCIA profesjonalnego zespołu, aby od pomysłu do realizacji rozwijała się w sposób prawidłowy. Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu. Podpowiadamy co wybrać, przekazując propozycje wyselekcjonowanych produktów. Realizujemy pomysły naszych Zleceniodawców. Dysponujemy szeroką gamą katalogów naszych dostawców, więc jeśli wciąż szukasz, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.
Realizacja1
Nadzór nad REALIZACJĄ projektu to nasza specjalność. Dbamy przede wszystkim o jakość końcowego produktu. Akcesoria z LOGO Twojej firmy są wizytówką, która pracuje w terenie nad realizacją założonego celu. Dbałość o szczegóły, to dla nas priorytet w działaniu. POMYSŁ, WSPARCIE i REALIZACJA są hasłami, które towarzyszą nam w codziennej pracy. Szanujemy czas naszych Zleceniodawców, dlatego oferujemy gotowe rozwiązania. Szanujemy Klientów naszych Zleceniodawców i dlatego terminowość w działaniu, jakość końcowego produktu oraz prawidłowa komunikacja ze Zleceniodawcą przynoszą oczekiwane efekty. Wszyscy są zadowoleni.

NASZA OFERTA


ZNAKOWANIE

posiadamy szeroką bazę produktów promocyjnych. Twoje Logo na gadżecie reklamowym

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

systemy ścianek, rollupy, stoiska, regały, trybunki, stojaki na ulotki

MASZTY

flagi, transparenty, potykacze

TEKSTYLIA

koszulki, kurtki, spodnie, czapeczki

POLIGRAFIA

wizytówki, broszury, ulotki, plakaty, pudełka prezentowe

STATUETKI

medale, puchary, trofea

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.